Suzanne'S Sogno Hotel
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Dompelbad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Sportactiviteiten Tennisveld | Roken Roken is toegestaan in speciaal aangewezen plekken. | Kindvriendelijk Speelzaal |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Suzanne'S Sogno Hotel Ellis Caymanas bevindt zich in Ellis Caymanas, op 2 km van Rio Cobre, en beschikt over fietsen en auto's te huur en Wi-Fi in de hele accommodatie. Om in vorm te blijven hebben kunnen de gasten van dit pension profiteren van een tennisbaan.
Het centrum van Ellis Caymanas kan worden bereikt binnen 5 minuten lopen, en natuurlijke attracties zoals Mount Gotham liggen binnen 25 minuten loopafstand. Een van de attracties op 7 km van Suzanne'S Sogno is Two Sisters Cave.
Bestaande uit een patio en een kleedruimte, zijn de kamers van het hotel uitgerust met een flatscreen TV met satellietzenders. Onder andere kamervoorzieningen worden ook een apart toilet en een douche verleend. Gasten kunnen gebruikmaken van een apart toilet en een douche samen met een haardroger en handdoeken die te vinden zijn in de privébadkamers. Deze units bieden uitzicht op de berg.
- Luchthavens
- Luchthaven Norman Manley International Airport34 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is toegestaan in speciaal aangewezen plekken.
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Gedeelde keuken
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dompelbad
- Parasols
- Ligstoelen
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Fitnesscentrum
- Tennisveld
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Autoverhuur
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Zithoek
- Kleedruimte
- Patio
- Tuinmeubelen
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- CD-speler
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Suzanne'S Sogno Hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van Suzanne'S Sogno Hotel te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Norman Manley International van Suzanne'S Sogno Hotel?
Er is een 35 km afstand tussen Norman Manley International en Suzanne'S Sogno Hotel. - ❓
Hoe kunnen we vanaf het vliegveld bij Suzanne'S Sogno Hotel komen?
Gasten van Suzanne'S Sogno Hotel kunnen een luchthavenshuttle aanvragen. We raden aan om vooraf te bellen om de details te bevestigen. - 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Suzanne'S Sogno Hotel?
Suzanne'S Sogno Hotel biedt een gratis privéparkeerplaatsen aan zijn gasten. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in dit hotel in Ellis Caymanas?
De gemiddelde kamerprijs in dit hotel in Ellis Caymanas is $80. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethode is beschikbaar bij Suzanne'S Sogno Hotel?
Gasten van Suzanne'S Sogno Hotel kunnen zowel met American Express, Visa en Discover, als ook met andere betaalwijzen betalen. - ❓
Welk soort zwembad heeft Suzanne'S Sogno Hotel?
Er is een buitenzwembad beschikbaar bij Suzanne'S Sogno Hotel.